III Turniej o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Młodziczek 2017

W Białej Podlaskiej w dniach 18-19.02.2017r odbył się III Turniej o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Młodziczek w którym uczestniczyło 16 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice PG nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Podopieczne Bożeny i Grzegorza Gajewskich zajęły w turnieju II miejsce. Zespół „Szóstki” w grupie pokonał: TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski 2 : 0, Salos Lublin 2 : 0, UKS 9 Puławy 2 : 1. W półfinale siatkarki „Szóstki” wygrały 2 : 0 z UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska, natomiast w meczu o I miejsce przegrały 0 : 2 z UKS Remis Świdnik/ TPS Lublin.

Skład zespołu: Aleksandra Chylimoniuk- wyrózniona zawodniczka turnieju, Wiktoria Pykacz– wyróżniona zawodniczka w zespole, Paulina Gryciuk Anastazja Mościcka, Anna Izdebska, Martyna Najdyhor, Natalia Arseniuk, Wiktoria Hołubczuk, Gabriela Jarząbkowska, Dalia Gabir, Natalia Kuszneruk.
Dodano dnia 22 luty 2017 11:28:07 856 Czyta Drukuj
SIATKARSKIE ROZGRYWKI O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW

W dniach 18–19.02.2017 w Opolu Lubelskim rozegrany został III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 11 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisali się w zawodach uczniowie naszego gimnazjum i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, reprezentujący UKS „Serbinów” Biała Podlaska. Chłopcy pokonali 2:0 Cisy Nałęczów oraz po 2:1 MKS Kraśnik, UKS Międzyrzecka Trójka, MKS Opole Lubelskie oraz ulegli 1:2 zespołowi Avii Świdnik. W klasyfikacji końcowej uplasowali się na II miejscu. W dniach 25-26.03.2017 w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni turniej i podsumowanie Ligi Wojewódzkiej Młodzików.
Zespół tworzą: Rafał Żurawski - kapitan, Tomasz Garbowicz - wyróżniony zawodnik turnieju, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Damian Zalewski, Krzysztof Wilk z klasy 2 A oraz Michał Mirosławski z klasy 1 A, Przemysław Peryt, Mateusz Bancerz, Kamil Juszczyński.
W turnieju startował także drugi zespół, który rywalizował w drugiej lidze o mistrzostwo województwa młodzików, a tworzyli go: Adrian Kulawiec, Jakub Gawęda, Igor Bobruk, Patryk Pykacz z klasy 1aG, Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Damian Langowski z klasy 6A.
Gratulujemy
Dodano dnia 22 luty 2017 10:47:11 948 Czyta Drukuj
SIATKARZE MISTRZAMI POWIATU 2017

Dnia 16 lutego 2017 r. nasza szkoła była gospodarzem Finału Miasta Biała Podlaska Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach brały udział zespoły pięciu bialskich gimnazjów. Siatkarska reprezentacja naszego gimnazjum zdecydowanie wygrała zawody, pokonując po 2:0 każdego z przeciwników.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 5
II miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 3
III miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 4
IV miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 2
V miejsce - Publiczne Gimnazjum nr 6
Reprezentację naszego gimnazjum tworzyli uczniowie klasy sportowej III a i II a: Michał Bielecki – kapitan zespołu, Krystian Kogut, Kacper Wągrocki, Jakub Ratajczak, Daniel Firut, Jan Wójcik, Michał Szendel, Sebastian Ajzyk, Jakub Markowski, Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Tomasz Garbowicz, Mateusz Ossowski, Krzysztof Wilk, Damian Zalewski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale rejonu.
Dodano dnia 22 luty 2017 10:40:57 1075 Czyta Drukuj
SIATKARKI SZÓSTKI W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI

Zakończyły się rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Kadetek. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” podopieczne Grzegorza Gajewskiego, które awansowały do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Jarosławiu w dniach 9-12.03.2017r.
Skład zespołu:
Uczennice PG Nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego: Izabela Komoszyńska, Angelika Mazur, Julia Dębowska, Katarzyna Juszczuk, Julia Romaniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor, Julia Siedlecka, Ewa Świderska,Natalia Minicz, Natalia Arseniuk, Aleksandra Chylimoniuk, Paulina Gryciuk,
Uczennice IV LO: Natalia Ladwiniec, Gabriela Grytczuk, Iwona Jetz.
Gratulujemy!
Dodano dnia 22 luty 2017 10:03:49 1004 Czyta Drukuj
KOKNURS KOLĘD I PASTORAŁEK - ZAŚPIEWAJMY JEZUSKOWI

Dnia 14.l2.2016r. odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Zaśpiewajmy Jezuskowi” zorganizowany przez Bialskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Nasze gimnazjum reprezentowała Julia Lichograj uczennica klasy 2c, która w kategorii solistów szkół gimnazjalnych zajęła I miejsce. Jako laureatka Julka wystąpiła w Koncercie Kolęd i Pastorałek 16.12.2016r. na Placu Wolności podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun Pani Agnieszka Makarewicz
Dodano dnia 05 luty 2017 15:03:15 1394 Czyta Drukuj
MIĘDZYNARODOWY PROJEKT POLSKO - CZESKO - CYPRYJSKI ETWINNING

Uczennice naszego gimnazjum przystąpili do międzynarodowego projektu czesko - cypryjsko - polskiego Etwinning mający na celu zapoznanie młodzieży z tradycjami i zwyczajami, kulturą w Polsce, Czechach oraz Cyprze. Uczniowie będą mieli szansę poznania studentów z innego kraju za pomocą małego wspólnego projektu opartego na technologii komputerowej - zdjęcia, piosenki, prezentacje i filmy krótkometrażowe, komunikowanie się za pomocą programów komputerowych umożliwiających kontakt na żywo. Projekt trwa od grudnia 2016do końca roku szkolnego w czerwcu 2017 r. W styczniu 2017 w czasie ferii pod opieką Pani Anny Kozak i Ewy Wej zostały przygotowane prezentacje multimedialne na temat tradycji bożonarodzeniowych oraz imprez związanych ze świętami w naszej szkole.
Dodano dnia 05 luty 2017 14:11:42 1316 Czyta Drukuj
Strona 4 z 59 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>